Отборите на Босна и Херцеговина и Нидерландия направиха 0:0 в

...

Нидерландия не намери пътя към гола в Зеница

Отборите на Босна и Херцеговина и Нидерландия направиха 0:0 в дуел от дивизия " А " на Лигата на нациите. " Оранжевите ", които са финалист от последното издание на шампионата, направиха няколко пропуща, само че това, което сътвориха беше извънредно незадоволително.

Срещата в Зеница беше първа в историята сред двата отбора. " Лалетата " упражниха напън след старта на дуела, само че бързо концепциите им се изчерпаха. пропусна най-хубавата опция за полувремето с глава в началните минути. Това беше едно от дребното положения пред една от двете порти. След почивката нидерланците продължиха да се търсят пътя пред гола. В края на срещата вратарят Шехич направи две доста положителни спасявания. Нидерландците не стопираха да стреля по посока на вратата, само че насочиха цели осем неточни шута. В последна сметка дуелът приключи без попадения. Лига на нациите 3 кръг, неделя 11 октомври  Босна и Херцеговина 0:0краен резулат  Нидерландия