Отборът на ЦСКА се върна на победния път в първенството,

...

ЦСКА прекъсна серията от равенства с минимален успех над Славия

Отборът на ЦСКА се върна на победния път в шампионата, откакто се наложи минимално над Славия с 1:0 в среща от 14-и кръг. Единственият гол в срещата вкара Тиаго Родригес, който в 24-ата минута се оказа на точното място и от близко вкара топката, която бе отбита от вратаря на Славия Антониос Стергиакис след удар на Фернандо Каранга.

В края на мача ЦСКА най-вече се отбраняваше и съумя да опази вратата си суха, прекъсвайки серия от три следващи равенства, само че с неособено безапелационна игра, поради което дребна част от почитателите освирка любимците си. В идващия кръг ЦСКА гостува на Лудогорец, който има две точки повече от " алените " и на следващия ден може да усили преднината си при позитивен резултат от дербито с Левски. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg