Отборът на Септември (София) записа седми пореден успех във Втора

...

Поредна победа за Септември и шест точки пред ЦСКА 1948

Отборът на Септември (София) записа седми следващ триумф във Втора професионална лига, написа sportal.bg. Играчите на Милен Радуканов победиха с 1:0 Локомотив (Горна Оряховица). В воин за гостите от София се трансформира Георги Русев, който се разписа в последните секунди на срещата от 17-ия кръг на шампионата.

Двубоят стартира с едноминутно безмълвие в памет на огромния български артист и другар на футбола Стефан Данаилов.

Още в 3-ата минута Георги Янев можеше да открие резултата, само че шутът на младия футболист се отби в защитник на Септември и излезе в корнер. В 21-ата минута Жак Пехливанов стреля добре от далечна отдалеченост, само че Валентин Галев съумя да избие в ъглов удар. В 32-ата минута Георги Русев получи добър пас на левия фланг, а младият футболист се опита да изненада стража на домакините, само че Василев се оправи със обстановката.
Източник: fakti.bg