Отборът на Нюкасъл не успя да се възползва по най-добрия

...

Нюкасъл се препъна с Уест Хем

Отборът на Нюкасъл не съумя да се възползва по най-хубавия метод от семейството си против Уест Хем и приключи 1:1 с " чуковете " в 22-рия кръг на Висшата лига. Така " свраките " останаха на четвърто място в класирането, като към този момент изостават на две точки от третия Манчестър Юнайтед.

Въпреки това мачът стартира чудесно за Нюкасъл, който поведе още в третата минута посредством попадение на Калъм Уилсън.

След половин час игра бразилецът Лукас Пакета изравни за отбора от Лондон, откакто засече прострелно подаване на британския национал Деклан Райс.

Нюкасъл опита да вземе трите точки след почивката. В 54-ата минута Алан Сен-Максимен насочи топката във вратата при добавка, като преодоля вратаря, само че бранител мазета от голлинията. Два пропуща за домакините до края на мача направи голмайсторът Уилсън.
Източник: novsport.com