Отборът на Лудогорец допусна първо поражение по време на подготвителния

...

Лудогорец допусна първо поражение по време на подготвителния си лагер в Турция

Отборът на Лудогорец позволи първо проваляне по време на подготвителния си лагер, който се организира в Турция. Българският първенец отстъпи с 1:3 на чешкия Теплице в третия си другарски мач в Анталия. До този миг разградчани се постановиха над Олимпия Любляна с 3:0 и първенеца на Полша Ракув Ченстохова с 3:1.

В днешния конфликт Лудогорец поведе в резултата с гол на Руан Секо, само че позволи цялостен поврат. Първо Петр Хронек изравни през първата част, а при започване на втората част, в границите на секунди, разградчани позволиха две самостоятелни неточности, които бяха осъдени от Абдала Гнинг. В последния четвърт час от мача Теплице игра с човек по-малко, откакто състезател на чехите получи контузия в рамото, а на негово място не се появи нов футболист.

Източник: cross.bg