Отборът на Краснодар излъга с 2:1 у дома Локомотив (Москва)

...

Краснодар излъга шампиона с гол в 93-ата минута

Отборът на Краснодар излъга с 2:1 вкъщи Локомотив (Москва) в мач от 6-ия кръг на съветското състезание. Шампионите от Локо (Москва) излязоха напред в резултата с гол от дузпа на Мануел Фернандеш в 33-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушаване на вратаря Станислав Крицюк против изскочилия самичък против него Гжегож Криховяк. В 39-ата минута Вандерсон нахлу в наказателното поле на “железничарите” и с техничен удар изпрати топката в мрежата на гостите - 1:1. Двубоят вървеше към тъждество, само че в третата минута на спомагателното време резервата Магомед-Шапи Сулейманов донесе успеха на краснодарци, които са пети в класирането с 10 точки. " Железничарите " пък са седми с 8 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Премиер Лига 6 кръг, събота 1 септември  Краснодар 2:1краен резулат  Локомотив Москва