Отборът на Черно море взе точка при гостуването си на

...

Черно море взе точка при гостуването на Лудогорец

Отборът на Черно море взе точка при гостуването си на Лудогорец в Разград в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците ”, без треньора си Мартин Христов, който е осъден, приключиха 1:1 против разградчани, само че можеха да си тръгнат и с победа, след мощното второ полувреме, което направиха.

``

Домакините откриха резултата в 18-ата минута. Попадението падна след корнер и безредие в наказателното поле. До края на първата мачът остана равносилен, без чисти голови положения пред двете порти.

След почивката Черно море съумя да вземе самодейността и пропуски на Паоло Пасков, Радослав Златев и Мартин Милушев попречиха на варненци бързо да се върнат в мача. В 65-ата минута от щаба на Черно море имаха искания за дузпа за нарушаване против Мердин Адем, само че такава не бе отсъдена. В 85-ата минута Павел Георгиев съумя да осъществя за 1:1, а до края на мача Черно море можеше да вземе и трите точки от тази среща. Радослав Златев и Паоло Пасков обаче не съумяха да завършат по най-хубавия метод положителни офанзиви на своя отбор.

Трябва да се означи, че “моряците ” имаха много кадрови проблеми преди срещата. Освен тримата национали – Иван Дичевски, Денислав Ангелов и Даниел Стоянов, други трима съществени футболисти пропуснаха мача поради травми. Момчетата, които взеха присъединяване в мача с Лудогорец се оправиха доста добре с поставените им задания и треньорите останаха удовлетворени от представянето им.

В идващия кръг Черно море гостува на Янтра Габрово.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Кристиан Парашкевов (70-Светослав Николов), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Мердин Адем, Калин Георгиев, Павел Георгиев, Радостин Желев, Мартин Милушев (87-Емре Тефък), Паоло Пасков, Радослав Златев.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!