Отборът на Бреша нанесе трета поредна загуба на Удинезе, побеждавайки

...

Бреша нанесе трета поредна загуба на Удинезе

Отборът на Бреша нанесе трета поредна загуба на Удинезе, побеждавайки “фриуланите” с 1:0 като посетител в мач от 4-ия кръг на Серия “А”.

Новакът в Серия “А” можеше да поведе още в 6-ата минута, когато Алфредо Донарума лиши топката от Себастиен Де Майо, само че стражът Хуан Мусо отрази удара му от близо. В 48-ата минута “зебрите” получиха дузпа, само че тя беше анулирана, защото ВАР сподели, че нарушаването на Систана е отвън наказателното поле. Така пристигна 57-ата минута, когато Ромуло означи единственото попадение в мача, откакто ударът му по земя рикошира в неприятелски бранител и влезе във вратата на домакините. До края на мача те не стигнаха до гол и по този начин гостите се поздравиха с успеха.
Finitaaa!!!
Udinese 0 - Brescia 1#UdineseBrescia #FORZABRESCIA pic.twitter.com/keirrZKAFL
— Brescia Calcio BSFC (@BresciaOfficial) 21 септември 2019 година С трите точки през днешния ден Бреша събира 6 и е на осмо място в класирането. Удинезе е на 18-ата позиция в зоната на изпадащите с актив от 3 пункта.
Серия А 4 кръг, събота 21 септември  Удинезе 0:1краен резулат  Бреша