Отборът на Арсенал отново беше на прага на прочувка, след

...

Арсенал се размина с прочувка срещу шведския Йостерсунд

Отборът на Арсенал още веднъж беше на прага на прочувка, откакто " артилеристите " паднаха с 1:2 посред " Емиратс " от шведския шлагер в Лига Европа през този сезон - Йостерсунд.

Непретенциозните скандинавци бяха изгубили с 0:3 вкъщи в първата среща, само че започнаха много нахакано дуела в Лондон. Те дръпнаха с 2:0 след по-малко от половин час игра?

Калъм Чембърс си вкара автогол в 22-ата минута, а незабавно откакто домакините биха центъра шведите удвоиха задатъка си след попадение на Кен Сема!

До края на полувремето нов гол не падна и по този начин двата тима се отдръпнаха на отмора.

През втората част въпреки всичко Сеад Колашинац бързо успокои почитателите на " артилеристите " с гол в 47-ата минута, който се оказа и финален в мача и по този начин Арсенал, въпреки че се издъни, продължи напред в конкуренцията.