Още два четвъртфиналисти в Шампионската лига ще станат ясни днес.

...

Барса и Арсенал нямат право на грешка днес в Шампионска лига

Още два четвъртфиналисти в Шампионската лига ще станат ясни през днешния ден. Барселона и Арсенал не впечатлиха в първите мачове против Наполи и Порто и в този момент нямат право на неточност, в случай че желаят да продължат в елиминациите.
Прочетете още
Арсенал загуби първия мач против Порто с 0:1 в Португалия и в този момент би трябвало да търси победа с два чисти гола разлика, с цел да може да продължи напред без да се стига до продължения. В първия мач Порто победи с гол на Галено в добавеното време.

Барса не съумя да победи Наполи в Италия, макар страхотния напън, който наложи отбора през първото полувреме. Мачът приключи 1:1 след попадения на Левандовски за каталунците и на Осимен за домакините.

За четвъртфиналите към този момент се класираха Реал Мадрид, Манчестър Сити, ПСЖ и Байерн Мюнхен.

Ако се стигне до тъждество в общия резултат следват две продължения от по 15 минути, а в случай че и те не излъчат победител ще се стигне до дузпи.