Нюкасъл спечели с 2:0 домакинството на Хъдърсфийлд и се отдалечи

...

Нюкасъл с важна победа срещу последния

Нюкасъл завоюва с 2:0 семейството на Хъдърсфийлд и се отдалечи на четири точки от зоната на изпадащите. След като пропуснаха няколко положения през първото полувреме, “свраките” поведоха след гол на Саломон Рондон, който откри резултата 59 секунди след почивката. Айосе Перес удвои задатъка на отбора на Рафаел Бенитес в 52-ата минута.

Хъдърсфийлд остана с 10 индивида още в 20-ата минута, откакто Томи Смит получи червен картон и това значително предопредели изхода на дуела. Тимът е закотвен на дъното на класирането с актив от 11 точки.
Нюкасъл записа трета поредна победа на " Сейнт Джеймсис Парк " в шампионата. Много мощен мач изигра новото попълнение Мигел Алмирон, който за първи път бе титуляр.
СТАТИСТИКА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ

ПРОГРАМАТА НА НЮКАСЪЛ
ПРОГРАМАТА НА ХЪДЪРСФИЙЛД Премиър лийг 27 кръг, събота 23 февруари  Нюкасъл 2:0краен резулат  Хъдърсфийлд