Новото попълнение на Барселона Пиер-Емерик коментира победата на каталунците в

...

Обамеянг след дебюта за Барса: Невероятно усещане е да облека фланелката на такъв клуб

Новото попълнение на Барселона Пиер-Емерик разяснява успеха на каталунците в мача от 23-ия кръг на с (4:2). Габонецът напусна и се причисли към испанците със свободен трансфер. Обамеянг се появи в игра през второто полувреме, сменяйки различен дебютант -.
 Пиер-Емерик Обамеянг сменя Адама Траоре
" За първи път да облека фланелката на подобен клуб е необикновено чувство. Силна отборна игра и голяма победа за нас ", написа в Instagram.
 Барселона подчини Атлетико Мадрид, Дани Алвеш подсети за себе си с гол и червен картон Барселона подчини Атлетико Мадрид, Дани Алвеш подсети за себе си с гол и червен картон
Барселона събра 38 точки, изпревари Атлетико Мадрид в класирането и се изкачи на четвъртото място. Мадридският клуб се смъкна на пета позиция с 36 точки.