Новият треньор на Торино - Валтер Мадзари, тръгна ударно начело

...

Торино разби Болоня в дебюта на новия си треньор

Новият треньор на Торино - Валтер Мадзари, потегли стремително отпред на " биковете ", откакто тимът му победи Болоня с класическото 3:0 в мач от 20-ия кръг на Серия " А ".

Домакините поведоха в резултата малко преди почивката. При центриране от фаул Лоренцо Де Силвестри засече топката с глава, вкарвайки за 1:0 - резултат, при който пристигна краят на полувремето .

Втората част стартира с дузпа за гостите, отсъдена след видеоанализ. Тя обаче бе пропусната от Пулгар, който не съумя да преодолее Салваторе Сиригу.

Малко по-късно торинци нанесоха своя втори удар в мача посредством Мбайе Ниянг, който с финт и майсторски удар удвои преднината на винено-червените. В самия завършек на срещата бе завършен и крайният резултат, откакто Фалке с удар по земя вкара за 3:0.

С триумфа Торино събра 28 точки и се изкачи до 9-то място, до момента в който Болоня е на 12-то с 24 точки.