Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг имаше кошмарен

...

Брайтън удари Манчестър Юнайтед в дебюта на Тен Хаг

Новият управител на Манчестър Юнайтед Ерик загар Хаг имаше призрачен дебют отпред на " алените дяволи ", откакто отборът загуби от Брайтън енд Хоув Албиън с 1:2 вкъщи в мач от откриващия кръг на Висшата лига.
Роналдо влезе след почивката, само че не съумя да помогне на Юнайтед
На " Олд Трафорд " Тен Хаг остави на аварийна пейка търсещия произлязъл трансфер Кристиано Роналдо, като в центъра на офанзивата застана новото попълнение Кристиан Ериксен, а през цялото време " чайките " преобладаваха и изглеждаха по-опасни в офанзива. Преимуществото на гостите даде резултат в 30-та минута, когато Паскал Грос се разписа отблизо разстояние след добра асистенция на някогашния нападател на Юнайтед Дани Уелбек. Девет минути по-късно Грос вкара за повторно, откакто бе първи до топката след интервенция на Давид де Хеа.

След почивката Тен Хаг пусна Роналдо в игра, а домакините бяха по-активни, като те се върнаха в дуела в 68-та минута, когато Алексис Мак Алистър си вкара автогол при безредие след корнер. Играчите на Юнайтед обаче не съумяха да натиснат противника си в търсене на изравнителен гол и в последна сметка Брайтън справедливо стигна до трите точки.

В другия мач от през днешния ден Лестър Сити и Брентфорд направиха тъждество 2:2 на " Кинг Пауър Стейдиъм ". /БГНЕС
Източник: bgnes.bg