Новият лидер в Югозападната Трета лига Беласица (Петрич) записа осми

...

Беласица с 8-ма поредна победа - лидер е на Югозапад!

Новият водач в Югозападната Трета лига Беласица (Петрич) записа осми следващ триумф в шампионата. Бела надделя с 2:0 Надежда (Доброславци) при гостуването си в среща от 22-ия кръг. Головете бяха маркирани от Аспарух Смилков през първата част и Живко Димитров, които бе прецизен след почивката.
Смилков се разписа с удар от близко, до момента в който Димитров вкара, откакто остана самичък против вратаря.

На неприятния терен гоститенапълно справедливо записаха шести следващ триумф като посетител. Освен това вратарят Кирил Георгиев записа нова “суха” мрежа, като към този момент пет следващи мача отборът на Бела не е допускал гол. А в последните осем мача единствено веднъж топката попадна във вратата на отбора от Петрич.

Домакините демонстрираха темперамент и играха от десетата минута с човек по-малко,след доста противоречив червен картон на Георги Беров за имитация, съобщи pirinsport.com.

Беласица към този момент е преди всичко с 53 точки, като води с две пред Балкан (Ботевград), който е с мач по-малко. Съставът на Надежда заема 17-то място с 21 точки.

Източник: struma.com