Новите попълнения на Тонали и записаха неофициален дебют за тима

...

4 от 4 за Милан в контролите, дебют за Тонали и Татарушану

Новите попълнения на Тонали и записаха всекидневен дебют за отбора при триумфа с 3:1 над досегашния си отбор в контрола. Двамата се появиха в игра през второто полувреме. Това беше финален мач за “росонерите” преди старта на сезона им. В четвъртък и неговите съотборници гостуват на ирландския Шамрок Роувърс в среща от втория прелиминарен кръг на Лига Европа, като спечелилият ще бъде избран единствено в един дуел.

Самият швед не взе присъединяване в днешната инспекция на “Миланело”, тъй като лекува контузия. Тя обаче не е тежка и индикациите са, че Ибра ще е на линия за визитата в Дъблин.

(39'), младият нападател Лоренцо Коломбо (49') и (61') вкараха попаденията за Милан, a Андреа Геци (74') се разписа за Бреша.

The pre-season ends with another win. Ready to rock. Let's go, boys!

Il pre-campionato finisce con un'altra vittoria in amichvole. Da domani testa al primo impegno ufficiale: forza ragazzi! 3-1
— AC Milan (@acmilan)
Това беше четвърта победа за Милан от четири контроли това лято.

МИЛАН - БРЕША 4:1

Стартов състав на МИЛАН: Дж. Донарума, Калабрия, Кяер, Габия, Ернандес, Кесие, Бенасер, Кастийехо, Чалханоолу, Салемакерс, Коломбо