Носителката на Оскар Гуинет Полтроу е на път да се

...
Носителката на Оскар Гуинет Полтроу е на път да се
Коментари Харесай

Гуинет Полтроу се сгоди

Носителката на Оскар Гуинет Полтроу е на път да се върне в клуба на бракуваните след развода си с Крис Мартин. Актрисата се е сгодила за приятеля си Брад Фалчук, издават хора от обкръжението им пред US Weekly.

Оказва се, че Полтроу и продуцентът на хитови сериали като Зловеща фамилна история обсъждали концепцията за женитба от година, само че не желали да прибързват с церемонията поради горчивия опит с разпада на предходните си фамилии.

Фронтменът на Coldplay и Полтроу завършиха развода си предходната година, написа екран. Бракът им бе апетитен за един от най-стабилните в шоубизнеса и продължи 11 години, като двойката има и две деца Епъл (13 г) и Моузес (11 г).

Звездата от Влюбеният Шекспир се срещна с Брад Фалчук на снимачната площадка на тийн комедията Клуб Веселие, а ролята на вокална педагожка и донесе освен ново гадже в действителността, само че и премия Еми.
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР