Нинова за Истанбулската конвенция: Искаме децата ни да са момче

...
Нинова за Истанбулската конвенция: Искаме децата ни да са момче
Коментари Харесай

Нинова: Искаме децата ни да са момче или момиче, а не нещо трето

Нинова за Истанбулската спогодба: Искаме децата ни да са момче или момиче, а не нещо трето. Винаги ще пазиме потърпевшите хора от домашно принуждение, само че в никакъв случай няма да се съгласим в България да има трети пол отвън мъж и жена.  Това съобщи водачът на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова от парламентарната естрада, осведомиха от пресцентъра на левицата.

" Българската социалистическа партия е срещу Истанбулската спогодба, тъй като тя е оповестена за противоконституционна. Защото против нея е българската черква, всички вероизповедания в България, и тъй като сме за обичайното християнско българско семейство. Защото желаеме децата ни да са момче или момиче, а не нещо трето всред четиринадесет други в един лист. Искаме да сме майка и татко, а не " родител 1 “ и " родител 2 “. Тя добави: " Всякакви внушения и злоупотреби, че госпожа Нинова се е подписала под нещо, което опонира на това, което споделям, са цялостна неистина “, безапелационна е тя.

Нинова напомни, че от " Българска социалистическа партия за България “ са внесли закон за битка с домашното принуждение, който подсигурява регионални центрове за отбрана на дами и деца, потърпевши от принуждение. " Стоим зад това години наред. Винаги ще пазиме хората, потърпевши от домашно или всякакво принуждение. Но в никакъв случай няма да се подпишем и да се съгласим в България да има трети пол отвън мъж и жена “, заключи тя.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР