НФЛ и реферът Брад Алън взеха достатъчно топлина от спорното

...

НФЛ полага допълнителни усилия, за да защити противоречивото обаждане на Лъвове-Каубои към всеки отбор

НФЛ и реферът Брад Алън взеха задоволително топлота от противоречивото позвъняване в събота, което заличи преобразуването от две точки, което лигата отбрани на Алън във видео, изпратено до всички 32 тима, съгласно нов отчет на The Athletic.

Това беше първото в детайли пояснение, което NFL предложи за пиесата, която развълнува Лъвовете след загубата с 20-19 от Каубоите.

Противоречието произтичаше от това дали напускащият мач на Лъвовете Тейлър Декър е докладвал на длъжностното лице като отговарящ на изискванията за приемане на пропуск при опита за диалог за две точки с 23 секунди до края в четвъртата четвърт.

Декър улови пас в енд зоната, с цел да осъществя при опита, само че чиновниците го отхвърлиха, определяйки нелегално допиране на играта, предизвиквайки стихия от рецензии.

Видеото, изпратено от лигата, с дължина малко под две минути, е разказано от старши вицепрезидент по образованието и развиването на съдиите Уолт Андерсън, съгласно отчета.