Поколението Z в Унгария приветства падането на Орбан: При него разбрахме какво е било по съветско време
Нейното мнение споделят Бела и Беа, които признават, че са дали своят вот за неговия конкурент Петер Мадяр.
„ Дълго време смятах, че нямам никакво бъдеще тук, в Унгария “, добави тя.
Мате, нейният другар, напуща страната и отпътува за Австрия, защото към този момент не виждал вяра нещата да се оправят.
„ Помолих го да се върне за изборите. Трябваше да сложим завършек на модела „ Орбан “, сподели още Барбара.
„ Най-накрая, ръководството на този деспот завърши. Чувството е необикновено! “, не скри насладата си Томас.
И тримата са уверени, че Мадяр може поведе страната в позитивна посока.
Не всички обаче споделят позитивизма. Според някои Мадяр не е по-различен от Орбан, въпреки да признават, че е надалеч по-умерен.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




