Най-добрият български алпиец в момента Алберт Попов е дал положителен

...
Най-добрият български алпиец в момента Алберт Попов е дал положителен
Коментари Харесай

Лоша новина за Алберт Попов

Най-добрият български алпиец сега Алберт Попов е дал позитивен тест за COVID-19. Той заяви новината в страницата си във " Facebook ".

" И по този начин, и моят ред пристигна. За страдание, макар че съм имунизиран, след изработен PCR тест преди пътешестване - съгласно разпоредбите на FIS, се оказах положителен за Covid-19.

Чувствам се добре и нямам признаци, само че би трябвало да остана у дома до момента в който не направя 2 негативни теста. Момчетата от моя dream team са здрави, само че също под карантина като контактни лица.

To je život, както споделят хърватите... Налага се да пропусна стартовете за Световната купа в Загреб и Аделбоден.

Оставам стимулиран и съм впрегнал всички сили за скоростно завръщане на пистата.

Благодаря ви за поддръжката! Скоро ще се забележим ", написа той.
 Алберт Попов и Камен Златков се класираха за втория манш в Италия
Алберт Попов и Камен Златков се класираха за втория манш в Италия

Двамата се показаха отлично
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР