Националният отбор на Румъния допусна тежко поражение с 0:3 от

...

Моци и компания с тежко поражение от Холандия в Букурещ

Националният тим на Румъния позволи тежко проваляне с 0:3 от Холандия в контролна среща, играна в Букурещ. Цял мач за домакините записа бранителят на Лудогорец Козмин Моци, а Клаудиу Кешерю също бе в групата, само че не се появи на терена.

И трите гола за Холандия паднаха през втората част. Още в 47-ата минута Берхуйс направи страховит пробив по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Мемфис Депай от близко с глава прати топката в мрежата за 0:1.

Десет минути по-късно резултатът бе подсилен. Отново Берхуйс центрира отдясно и Райън бабел засече кълбото в мрежата.

Третият гол падна в 82-ата минута, а асистенцията за него и този път бе на Берхуйс, който центрира от фаул и Люк де Йонг с глава оформи класическата победа за своя отбор.
Източник: novini.bg