Националният ни отбор претърпя най-позорната загуба в историята на футбола

...

Позор! Косово ни унизи с 3:2 в София!

Националният ни тим претърпя най-позорната загуба в историята на футбола ни, откакто разрешиха Косово да ни победи с 3:2 посред София. Любимата игра продължава да дълбае дъното под управлението на актуалното управление на БФС. По-обидно от провалянето обаче бе тоталното предимство на гостите, които са на футболната карта от едвам 10 години. Двубоят сподели, че и новият селекционер Красимир Балъков надали ще съумее да направи нещо при неналичието на капацитет.
Милот Рашица откри резултата в 14-ата минута. Капитанът Ивелин Попов изравни в 43-ата минута. Кристиан Димитров след гол с глава ни изведе напред. В 64-ата минута Мурики наказа неточност в отбраната ни. Резервата Елбасан Рашани в 3-ата минута от продължението тласна Косово към успеха.
Източник: marica.bg