Националната състезателка по художествена гимнастика Никол Тодорова поведе в класирането

...

Никол Тодорова е начело в многобоя след първия ден на турнира Vitry Stars в Чикаго

Националната състезателка по художествена гимнастика Никол Тодорова поведе в класирането на многобоя при дамите на интернационалния шампионат " Vitry Stars " в Чикаго (САЩ), проведен от " Vitrychenko Academy ".

Възпитаничката на Николай Боев показва постоянна игра и оглави краткотрайното класиране с актив от 67.700 точки, откакто получи надлежно 35.050 и 32.650 точки за осъществяванията си на обръч и топка.

Втора във краткотрайното класиране е Аурора Витриченко (САЩ) с 66.350 пункта (32.450 и 33.900), а трета е Софи Хао (САЩ) с 58.950 (27.250 и 31.700).

Утре предстоят съчетанията с бухалки и лента, след което ще станат ясни призьорите в многобоя и финалистките на обособените уреди.