Наставникът на Челси Франк Лампард коментира незадоволителното равенство на отбора

...

Лампард: Мачовете по Коледа бяха много показателни за целия ни сезон

Наставникът на Челси Франк Лампард разяснява незадоволителното тъждество на тима му с Брайтън от 21-ви кръг на Висшата лига. Двата отбора приключиха 1:1 в първия дуел от 2020 година , а до 84-ата минута "сините " водеха в резултата и изглеждаше по този начин, като че ли ще вземат максимума от срещата.

Последваха мощни минути за "чайките ", които дадоха своя резултат в края на срещата, когато Алиреза Джаханбахш означи феноменална задна ножица, с цел да оформи крайното тъждество.

"Изравнителният гол беше необикновен, само че това са пропуснати 2 точки. Имахме контрола, имаше благоприятни условия за отбелязване. Позволихме им да си помислят, че към момента са в играта ", съобщи Лампард.

"Имаме работа за извършване. Коледа бе доста показателна за сезона ни. Видяха се положителните и неприятните ни страни. Трябва да останем смирени и да работим старателно, тъй като към момента имаме доста за извършване.