Напоследък президентът много често казва неща, които не са верни.

...
Напоследък президентът много често казва неща, които не са верни.
Коментари Харесай

Денков: Напоследък президентът много често казва неща, които не са верни

Напоследък президентът доста постоянно споделя неща, които не са правилни. Много постоянно неговите причини са основани на изкривената история. Това сподели министър-председателят Николай Денков по време на честванията на 22 септември в София. " Всеки да бъде съден по делата ", прикани министър председателят.

Изказването на президента, че държавното управление не е направило задоволително, с цел да убеди Нидерландия и Австрия за влизането ни в Шенген, „ няма „ безусловно никаква основа ”, сподели още Денков, представен от Нова. По думите му кабинетът всекидневно договаря и има прецизен проект на деяние.

Премиерът преднамерено не коментирал тематиката за промяната на КПКОНПИ, тъй като полемиката трябвало да е „ мощно експертна ”. Той е безапелационен, че единственото, което цели, е да служи на България.

Министър-председателят разяснява и експулсирането на чиновници на Руската оравославна църка от страната ни. " Решението е на ДАНС. В случая става дума за глоба против законите на България ", прикани Денков. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР