Наполи изненада неприятно своите фенове, след като допусна неочаквана загуба

...

Наполи с неочаквана издънка на стадион Диего Марадона

Наполи изненада неприятно своите почитатели, откакто позволи непредвидена загуба вкъщи от новака Специя. " Партенопеите " се оказаха втория по-сила клуб на стадион " Диего Марадона ", падайки с 1:2.

До огромна степен селекцията на Дженаро Гатузо подцени дуела, изключително когато резултатът бе открит за тях от Андреа Петаня в 58-ата минута. Оттам насетне мачът се разви извънредно за отпусналите се неаполитанци.
 Сампдория победи Интер с 2:1 в дуел от Серия
Интер се сгромоляса в несъответствуващ миг, " нерадзурите " бяха разплакани от някогашни свои футболисти

Сампдория надделя селекцията на Конте с 2:1

Паритетът беше възобновен в 68-ата минута, когато Нцола съумя да бъде прецизен от дузпа. И макар, че момчетата на Винченцо Италиано останаха с човек по-малко в 77-ата, те сензационно се добраха до трите точки малко преди края. В воин за Специя се трансформира появилият се като запаса Побега.

Наполи остава на петото място във краткотрайното класиране, като има актив от 28 точки. Специя се измъкна от зоната на изпадащите и към този момент има 14 пункта.