Нападателят на Астън Вила Оли Уоткинс получи неприятна контузия в

...

Гарет Саутгейт претърпя тежка контузия часове след назначаването на отбора на Англия

Нападателят на Астън Вила Оли Уоткинс получи неприятна травма в коляното единствено часове откакто беше включен в последния състав на Англия.

28-годишният Уоткинс вкара гол в безапелационната победа на Вила с 4-0 над Аякс с 10 играчи в 16-финалите на Лигата на конференциите в четвъртък, като треньорът на Англия Гарет Саутгейт разгласи повиквателните си този следобяд. Вторият голмайстор на Висшата лига, който изостава единствено от Ерлинг Халанд, засече с глава центриране на Дъглас Луис в 25-ата минута, само че трябваше да бъде сменен малко след половин час.

Уоткинс не съумя да продължи след конфликт с вратаря на Аякс Диант Рамай, до момента в който Вила доближава първия си четвъртфинал в Европа от 1998 година насам. „ В началото не е нищо повече от порязване на коляното “, изясни мениджърът на Вила Унай Емери след мача. „ Може би той може да бъде разполагаем за неделя [срещу Уест Хем], само че ще би трябвало да изчакаме и да забележим. “

Следователно 28-годишният състезател е изложен на риск да бъде сменен, като трит...