Младежкият национален отбор по футбол до 21 години остава без

...

Младежите остават без победа и след третaта си квалификация за Евро 2019

Младежкият народен тим по футбол до 21 години остава без победа и след третия си дуел от квалификациите за европейското състезание през 2019 година Отборът, воден от Антони Здравков, приключи 1:1 при гостуването си на Казахстан в Астана.

Младежките национали бяха доста покрай загубата, откакто Бактийор Заинутдинов изведе домакините напред в 76-ата минута. Централният бранител на " Лудогорец " Венцислав Керчев обаче избави точката за българския състав, откакто засече с глава центриране от корнер в 88-ата минута.

Това е второ следващо тъждество сред двата отбора. Миналата седмица те се срещнаха в Стара Загора и приключиха 2:2, откакто Кирил Десподов и Тонислав Йорданов два пъти даваха задатък на българския тим. Гостите стигнаха до точката с попадение в 86-ата минута.

В първата си подготовка България загуби с 0:1 вкъщи от Люкембург след попадение в добавеното време на дуела.

Българският тим заема предпоследното пето място с две точки. Черна гора е на дъното с една точка от три мача. Люксембург и Казахстан имат надлежно четири и шест точки, само че са изиграли по пет дуела.

Франция е отпред с оптимален актив от девет точки, следвана от Словения със седем точки от две победи и едно тъждество.