Мираж ли ще е любовта в „Игри на волята“?
Мираж ли е любовта в „ Игри на волята “? Този въпрос зададе водещата Ралица Паскалева, визирайки Калин и Гизем от Феномените. Тези дни любовни стрели прехвърчат сред тях. Наталия, попита Ралица Паскалева: слушам че при Феномените има доста феромони?
Едно русо прелъщение има в нашия тим, в нашето племе, и мъжете като видят руса жена напряко пощуряха, незабавно отговори Наталия.
Ние сме две с черни коси, продължи тя, като уточни Ръждавичка, Алекс сподели от дълго време, че сме неугледни, само че ето има една взрачна, всички се вгледаха в нея и пристрастеностите се разгоряха, продължи с разсъжденията си Наталия.
Значи към този момент може да ви кръстим племето на Феромоните, заключи Ралица Паскалева.
Тук се намеси и водещия Павел Николов: Аз ще запитвам като мъж, обърна се той към Калин: падаш ли си по Гизем? Усещаш ли обаче, по какъв начин да кажа, пеперудки в стомаха?
Малко, отговори Калин.
Мисля, че любовта в „ Игри на волята “ може би няма да е мираж, заключи Ралица Паскалева.




