Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата с 4:1 над

...

Жозе Моуриньо: Победата ни не е фантастична, а просто добра

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо разяснява успеха с 4:1 над Волфсбергер.

" Трябваше да играем амбициозно и по този начин се случи. След първото полувреме резултатът трябваше да бъде повече от 3:0.

През второто полувреме сгрешихме и Волфсберг получи късмет. Имаше аналогии с мача против Евертън (4:5). Когато контролирате играта и ненадейно сгрешихме, това дава опция на съперника ви да избяга, играта може да се промени. Тук всичко се получи. Но резултатът можеше да бъде 2:3.
 Тотнъм победи Волфсбергер с 4:1
Само знамение би лишило Тонтъм от осминафинал в Лига Европа

Гарет Бейл се регистрира с попадение

Уверено контролирахме играта, създадохме доста шансове. Мисля, че последният гол съвсем реши ориста ни. Победа с 4:1 е доста добър резултат.

Не мисля, че тази победа е фантастична - просто добра, усещам се добре. Полетът до дома няма да бъде подобен, какъвто би бил, в случай че бяхме изгубили. Същото важи и за утрешната подготовка.

Успяхме да дадем отмора на някои играчи ", сподели Моуриньо.