Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп използва нецензурен език в интервюто

...

Клоп дава нецензурно интервю от радост

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп употребява циничен език в изявлението си онлайн по малкия екран след класирането на неговия тим за финала в Шампионска лига.
 Ливърпул реализира исторически поврат против Барса и се класира за финала на Шампионска лига
" Часът е 22,10, множеството деца евентуално са си легнали, само че моите момчета са ши*ани, надарени великани. Невероятно е! ", сподели Клоп пред BT Sport след успеха с 4:0 над Барселона, която класира Ливърпул за мача за купата, след загуба 0:3 в първия полуфинален дуел.

" Глобете ме в случай че желаете. Аз не съм локален и не знам по-уместни думи за това, което видяхме през днешния ден. Да спечелим мача беше мъчно, само че да спечелим, без да допуснем гол? Докато играем против, евентуално, най-хубавия тим в света – не знам по какъв начин момчетата го направиха.

Това е най-хубавата страна на футбола. Има доста по-важни неща на света, само че основаването на прочувствена атмосфера дружно е особено преживяване ", сподели още Юрген Клоп.
Източник: offnews.bg