Манчестър Юнайтед отнесе звучен шамар в домакинството си на Кристъл

...

Страшен резил за Ман Юнайтед

Манчестър Юнайтед отнесе гласовит пестник в семейството си на Кристъл Палас, написа ГОНГ. " Червените дяволи " изгубиха от водения от Рой Ходжсън Кристъл Палас на своя " Олд Трафорд " с 1:2, като развръзката пристигна в късна драма. Това беше първото им проваляне за акцията.

Андре Аю откри за гостите от Лондон преди почивката, а в 70-та минута Маркъс Рашфорд пропусна дузпа и не можа да изравни. Даниел Джеймс го стори в 89-та минута, само че Патрик ван Аанхолт върна задатъка на " орлите " в последните минути на продължението и донесе историческия триумф на отбора си.

Това беше първи триумф на Палас над този противник в ерата на Висшата лига. Тимът от столицата за последно надви над " алените дяволи " на 11 май 1991 година, а на " Олд Трафорд " не познаваха усета на триумфа от 30 години, най-малко колкото за мач от шампионата.
Източник: fakti.bg