Мъжкият отбор на Левски София изигра четвъртата си контролна среща

...

Левски загуби от Пирин Разлог в контрола

Мъжкият тим на Левски София изигра четвъртата си контролна среща от предсезонната подготовка. Волейболистите на Владимир Николов отстъпиха с 2:3 гейма като домакини на Пирин Разлог в зала "Универсиада ".

Двата отбора направиха оспорван мач, само че гостите съумяха да завоюват тайбрека с 15:11.

Левски София стартира в състав Делчо Раев, Трифон Лапков, Гордан Люцканов, Самуил Вълчинов, Теодор Богданов, Марк Макгивърн и Ивайло Лалов (либеро). За началото на четвъртата част на полето се появи някогашният национал Методи Ананиев, който тренира от близо два месеца със "сините ".

Най-резултатен за "сините " бе Гордан Люцканов със своите 21 точки, Трифон Лапков се регистрира със 17. Теодор Богданов и Самуил Вълчинов прибавиха по 15.