Мъж е в неизвестност, след като е излязъл от дома

...
Мъж е в неизвестност, след като е излязъл от дома
Коментари Харесай

Издирват изчезнал мъж от с. Козичино

Мъж е в неопределеност, откакто е излязъл от вкъщи си към 5:30 часа на 17 май в село Козичино, община Поморие. Това заяви в профила си в социалната мрежа Фейсбук Станислава Станева.

В деня на изчезването мъжът - Атанас - е бил облечен с яке, черен панталон или спортен екип и гумени цървули.

" Молим всеки, който има информация или го е виждал, да се свърже с полицията ", призовава Станислава Станева. Тя разгласява и фотография на изчезналия мъж.

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР