Лудогорец победи Витоша Бистрица с 3:0 в мач от 17-ия

...

"Лудогорец" не срещна трудности с "Витоша"

" Лудогорец " победи " Витоша " Бистрица с 3:0 в мач от 17-ия кръг на Първа лига. След триумфа първенците към този момент имат задатък от 6 точки пред втория ЦСКА, който обаче гостува на " Славия " по-късно през днешния ден.

В Разград " орлите " водеха с 2:0 до 15-ата минута, като точни бяха Вандерсон и Лукас Саша. До почивката Вандерсон опитва нов удар, който мина малко страни от вратата, защитавана от Георгиев.

През второто полувреме " Витоша " стартира по интензивно, пропуски обаче направи Четин Садула. За " Лудогорец " Кешерю пък опита да трансферира стража на гостите, само че несполучливо.

В 75-ата минута Антони Здравков пусна Якуб Швиерчок, който скоро по-късно означи с изстрел от близко, оформяйки крайното: " Лудогорец " - " Витоша " Бистрица 3:0.

" Лудогорец ": 1. Броун, 5. Терзиев, 90. Форстър, 3. Недялков, 4. Сисиньо, 44. Горалски, 8. Лукаш Саша, 84. Марселиньо, 7. Бакалов, 88. Вандерсон, 28. Кешерю

" Витоша ": 12. Георгиев, 2. Гочев, 6. Гьонов, 10. Амзин, 14. Садула, 22. Милчев, 24. Купенов, 80. Котев, 96. Милев, 99. Христов, 88. Лазаров
Източник: btvnovinite.bg