Лудогорец III (Разград) надви Ботев с 4:0 в Нови пазар.

...

Лудогорец III победи в Нови пазар, домакините завършиха с девет футболисти

Лудогорец III (Разград) надделя Ботев с 4:0 в Нови пазар. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Йоан Йорданов даде звук за успеха с гол от дузпа в 15-ата минута.
 Ботев (НП): Лудогорец III е добре квалифициран Ботев (НП): Лудогорец III е добре квалифициран
Той удвои в 35-ата с шут от далечно разстояние. Валентин Цветанов направи резултата типичен след точно изпълнен фаул, малко след почивката. В 68-ата минута Димитър Димитров от Ботев извърши нарушаване и съдията му подвигна втори жълт и червен картон. Секунди по-късно разградския капитан Радослав Петров осъществя четвъртото попадение.

В 75-ата минута пък влезлия като запаса за домакините Едвин Исмаил напусна терена с травма, тима му към този момент беше направил всичките смени и отбора от Нови пазар доигра срещата с девет футболисти.