Локомотив (Пловдив) и Черно море регистрираха трето последователно равенство помежду

...

Черно море и Локомотив не се победиха в Пловдив

Локомотив (Пловдив) и Черно море записаха трето поредно тъждество между тях, само че за разлика от предходните два случая то бе голово – 1:1.

Попаденията в срещата от междинния 17-и кръг на efbet Лига, играна на „ Лаута “, паднаха преди почивката от дузпи, като тази за домакините бе доста дискусионна.

Така или другояче обаче Пабло Гарсия в 12-ата и Димитър Илиев в 37-ата минута не сгрешиха от бялата точка, с цел да поделят точките и да продължат положителните серии на своите тимове.

Гостите от Варна записаха 10-и следващ мач без проваляне, до момента в който „ смърфовете “ са непобедени вкъщи към този момент от 7 срещи.
Източник: tribune.bg