Локомотив не успя да победи при дебюта на новия старши

...

Локомотив не успя да победи при дебют на Томаш

Локомотив не съумя да победи при дебюта на новия старши треньор на отбора Александър Томаш. " Смърфовете " направиха 0:0 при семейството си на Арда.

Двубоят беше изгледан от националния селекционер Ясен Петров.

Във втората минута Лъчезар Котев от Арда засече с глава центриране от корнер, само че Пиргов улови.

Арда съумя да вкара гол в петата минута, след попадение на Тонислав Йорданов, който беше изведен добре в пеналта. След консултация с ВАР голът беше анулиран поради засада.

В 9-та минута удар на Тета мина над вратата.

В 15-та минута Тонислав Йорданов опита да трансферира Пиргов, само че не съумя.

В 25-та минута ВАР отново трябваше да се намесва. Илко Пиргов фаулира Тета отвън наказателното поле и съдията Димо Димов му уточни пряк червен картон. След консултация с ВАР обаче Димов промени решението си и анулира аления картон на вратаря на Локомотив.

Последваха два следващи удара на Светослав Ковачев, единият мина около вратата, а другият беше избавен от Пиргов.

В началото на втората част Преслав Боруков стреля, само че неопределено.

В 51-та минута Котев стреля, само че Пиргов избави.

В 59-та минута Пиргов улови удар на Христо Иванов.

В 66-та минута Тонислав Йорданов насочи прекрасен удар от фаул, само че Пиргов избави.

В 75-та минута Боруков опита да приключи атрактивно с ножичен удар, само че прати топката над гредата.

Локомотив: Илко Пиргов, Милош Петрович, Кристиан Гомис, Раян Бидунга, Йосип Томашевич, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов, Венсан Марсел (Лукас Салинас 63 мин.), Александър Василев, Димитър Илиев, Преслав Боруков (Иван Сулев 84 мин.),

Арда: Мартин Луков, Милен Желев, Петко Ганев, Алекс Петков, Давид Кики, Лъчезар Котев, Илия Юруков (Христо Иванов 56 мин.), Светослав Ковачев (Александър Георгиев 90 + 2 мин.), Иван Тилев (Румен Руменов 68 мин.), Ел Мами Тета (Иван Коконов 56 мин.), Тонислав Йорданов

Източник: trafficnews.bg