Лидерът в групата на България в европейските квалификации до 21-годишна

...

Полша и Русия скроиха хикс в полза на България

Лидерът в групата на България в европейските квалификации до 21-годишна възраст Полша направи тъждество 2:2 при гостуването си против Русия.

"Дружина полска " на два пъти повеждаше в резултата с голове на Игор Дивеев от дузпа в 10-ата минута и на Патрик Килмала в последните секунди на първата част.

Руснаците се добраха до равенството с попадения на Данийл Уткин в 25-ата минута и на Магомед-Шапи Сюлейманов надълбоко в добавеното време на срещата.

Поляците са преди всичко в класирането със 7 точки, до момента в който Русия има 5 точки на втора позиция.

В тази група досега младите български "лъвове " заемат трето място с 4 точки. В момента българският тим играе против Сърбия на стадион "Славия " при резултат 0:0.