Лидерът на коалиция Прогресивна България“ Румен Радев пристига в Пловдив

...
Лидерът на коалиция Прогресивна България“ Румен Радев пристига в Пловдив
Коментари Харесай

Румен Радев обявява днес в Пловдив за какво ще се бори на из...

Лидерът на коалиция „ Прогресивна България “ Румен Радев идва в Пловдив през днешния ден. Той ще даде старт на предизборната акция. Очаква се симпатизанти и деятели да се съберат в 12 часа в зала „ Сила “, където Радев ще показа целите на политическата групировка и пътя за постигането им.

„ Прогресивна България “ ще се бори минимум за 6 мандата в Пловдив, разгласи лидерът на листата Владимир Николов по време на регистрацията в МИР-16.  Известният волейболист, който сега е президент на „ Левски “, показа още, че присъединяване в политиката е метод да се реализиран триумфи за богатството на хората.

В листите на " Прогресивна България " за Пловдив-град и региона са включени известни пловдивчани и фигури от политическия и публичен живот. Сред тях са спортисти, адвокати, летец, хора от бизнес средите и др. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР