Дупка до Колежа в Пловдив! Шофьорите правят опасни финтове
Огромна дупка е зейнала в асфалта на бул. " Източен " в Пловдив,точно против стадион " Христо Ботев ". Пропадането е към дъждоприемна шахта. Дупката е дълбока и рискова, сигнализират водачи.
" От много време е това! Точно пред спирка, където чакат хора. Шофьорите вършат финтове в последния миг. И в случай че автомобил се счупи и загуби ръководство, какво става? ", пита пловдивчанин.
Десетки са на мнение, че дупката ще става все по-голяма, като се притесняват, че даже кола може да пропадне в нея.
" Когато започнете да подавате действителни тъжби в действителни инстанции, а не виртуални такива във Facebook групи, тогава може да имате искания ", пък отвърна различен в обществените мрежи.
" От много време е това! Точно пред спирка, където чакат хора. Шофьорите вършат финтове в последния миг. И в случай че автомобил се счупи и загуби ръководство, какво става? ", пита пловдивчанин.
Десетки са на мнение, че дупката ще става все по-голяма, като се притесняват, че даже кола може да пропадне в нея.
" Когато започнете да подавате действителни тъжби в действителни инстанции, а не виртуални такива във Facebook групи, тогава може да имате искания ", пък отвърна различен в обществените мрежи.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




