Прогресивна България благодари на пловдивчани за подкрепат...
Координаторът на „ Прогресивна България “ в Пловдив Ангел Стоев благодари на всички жители, които поддържаха обединението на извършените през вчерашния ден предварителни парламентарни избори в България.
По думите му присъединяване на гласоподавателите демонстрира, че обществото може да преодолее апатията и да бъде интензивно в определянето на своето бъдеще.
ПБ записа разгромяваща победа в 16 МИР, събирайки 46% и над 70 хиляди гласа.
„ Благодарим на всички, които упражниха правото си на глас във вчерашния избирателен ден и демонстрираха, че можем да преодолеем летаргията и да градим сами бъдещето си. Силното гражданско общество е основа на демокрацията, в която мощно имаме вяра.
Благодарим на гласоподавателите на Коалиция „ Прогресивна България “ – със своя глас Вие подкрепихте задачата за разграждане на олигархично-мафиотския модел на ръководство и промяната на правосъдната система. Без тези промени не можем да имаме горда и мощна България с почтено и уважавано място в Европейския съюз.
Предстои доста работа, само че сме уверени, че можем и ще успеем. Пожелавам Ви здраве и положителни дни! ”, написа Ангел Стоев, който беше регионален шеф при служебните кабинети на Румен Радев..
По думите му присъединяване на гласоподавателите демонстрира, че обществото може да преодолее апатията и да бъде интензивно в определянето на своето бъдеще.
ПБ записа разгромяваща победа в 16 МИР, събирайки 46% и над 70 хиляди гласа.
„ Благодарим на всички, които упражниха правото си на глас във вчерашния избирателен ден и демонстрираха, че можем да преодолеем летаргията и да градим сами бъдещето си. Силното гражданско общество е основа на демокрацията, в която мощно имаме вяра.
Благодарим на гласоподавателите на Коалиция „ Прогресивна България “ – със своя глас Вие подкрепихте задачата за разграждане на олигархично-мафиотския модел на ръководство и промяната на правосъдната система. Без тези промени не можем да имаме горда и мощна България с почтено и уважавано място в Европейския съюз.
Предстои доста работа, само че сме уверени, че можем и ще успеем. Пожелавам Ви здраве и положителни дни! ”, написа Ангел Стоев, който беше регионален шеф при служебните кабинети на Румен Радев..
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




