Левски записа три победи нас ЦСКА в рамките на последния

...

Левски още две победи над над ЦСКА

Левски записа три победи нас ЦСКА в границите на последния кръг от държавните шампионати по волейбол в обособените възрасти. След триумфа с 3:1 на мъжете в четвъртък в Суперлигата, през днешния ден тимовете на " сините " за прекадети и кадети реализираха безапелационни победи с по 3:0 като домакини над връстниците си за общото 9:1.

Двубоят сред кадетите бе много оспорван, само че в първия гейм " сините " стопиха задатък от 5 точки, с цел да поведат с 1:0. След това младите левскари направляваха играта, само че ЦСКА не позволи да се получи огромна разлика и в края на идващите елементи Левски трябваше да прояви темперамент, с цел да ги затвори.

Зала " Арена Исаев " се оказа тясна за всички фенове, а измежду тях бе и селекционерът на националния тим до 17 години Мартин Стоев. Утре тимът на Левски за юноши старша възраст гостува на " Славия ", като мачът е от 14,00 часа.