Левски и Локомотив София играят при резултат 0:0 в един

...

НА ЖИВО: Левски - Локо Сф 0:0, греда за сините

Левски и Локомотив София играят при резултат 0:0 в един от най-интересните мачове от 24-ия кръг на efbet Лига.

"Сините " стартираха нападателно и от началните минути упражниха висока преса. В 3-ата минута Цунами центрира в наказателното поле, където Илиян Стефанов в опита си да стреля към вратата фаулира Дейвид Малембана. Домакините продължиха с дейната си игра и две минути по-късно Александър Любенов трябваше да се намесва след рисков изстрел от отдалеченост на Уелтън.

Домакините действаха нападателно по левия фланг, където Уелтън от началото на мача тормозеше Стойчо Атанасов. Бразилецът преодоля противника си и центрира в наказателното поле, където Марин Петков стреля рисково с глава около левия непряк дирек.

В 7-ата минута "столичните железничари " проведоха първото си нахлуване посредством Върджил Пинсон. Крилото центрира на далечната греда, след което Селсо Рапосо стреля с глава, само че в тялото на Цунами. Португалецът имаше искания за дузпа, само че те не бяха почетени от основния арбитър Никола Попов, откакто топката срещна тялото на бранителя.

Четири минути по-късно "сините " бяха покрай разкриване на резултата. Уелтън за следващ път преодоля Стойчо Атанасов и нахлу в наказателното поле. Крилото подаде към нахлуващия Марин Петков, само че изстрелът на младока срещна напречната греда, а по-късно Билал Бари при добавката прати топката около вратата.

ЛЕВСКИ - ЛОКО Структурни фондове 0:0

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов, Драган Михайлович, Ноа Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Цунами, Филип Кръстев, Георги Миланов, Илиян Стефанов, Марин Петков. Уелтън, Билал Бари

Треньор: Станимир Стоилов

ЛОКО Структурни фондове: Александър Любенов, Стойчо Атанасов, Дейвид Малембана, Красимир Милошев, Мики Орачев, Симеон Славчев, Божидар Кацаров, Октавио, Селсо Рапосо, Върджил Пинсон, Илия Димитров

Треньор: Иван Колев

Гл. арбитър: Никола Попов

Стадион: "Виваком Арена - Георги Аспарухов ", София