Легендарният кънтри певец Уили Нелсън на 91 години издаде нов

...
Легендарният кънтри певец Уили Нелсън на 91 години издаде нов
Коментари Харесай

Кънтри легендата Уили Нелсън, 91, издаде нов албум

Легендарният кънтри артист Уили Нелсън на 91 години издаде нов албум – Last Leaf on the Tree („ Последното листо на дървото “), заяви организация „ Асошиейтед прес “. Това е вторият му студиен албум за тази година, 76-ият му солов албум и 153-ти в неговата славна кариера въобще.

Last Leaf on the Tree е първият албум на кънтри изпълнителя, продуциран напълно от 34-годишния му наследник с индианското име Майка. Музикалният план съдържа 13 композиции от създатели като Том Уейтс, Нийл Йънг и Нина Симоун, нова версия на песента на Нелсън от 1962 година The Ghost и парчето Color of Sound, написано взаимно със сина му, който е създател и на песента Wheels.

След седем десетилетия кариера, изпънена с писане на песни, Нелсън споделя за организацията, че единственият метод да се дефинира дали една ария е добра, е когато тя бъде чута. „ Познаваш я, когато я чуеш. Когато чуеш нещо и си кажеш: по дяволите, желае ми се аз да бях написал това, значи, че това е добра ария “.

За своя сътрудник от музикалната кънтри група „ Хайуеймен “ Крис Кристофърсън Нелсън споделя: „ Той беше популярен създател на песни. Остави доста фантастични творби, с цел да ги пеем, до момента в който сме тук, на този свят. Крис беше мой доста добър другар. И, знаете ли, ние просто се забавлявахме дружно и създадохме доста музика, видеоклипове и филми. Когато Крис си отиде, това беше доста печален миг за мен “. Крис Кристофърсън умря на 88-годишна възраст предишния месец в дома си в Мауи, Хавай.

В изявление за сп. „ Пийпъл “ във връзка на новия абум именитият кънтри музикант, артист и артист Уили Нелсън споделя, че гибелта не е нещо, за което да се тормози. „ Аз съм на 91 плюс, тъй че, знаете ли, не се безпокоя за това. Не се усещам зле. Никъде не ме боли. Нямам никаква причина да се тормозя, че ще умра ", споделя кънтри ветеранът, отбелязвайки, че се грижи „ сносно за себе си “. „ И усещам, че съм в много добра форма физически. Психически? Това е различен въпрос “, майтапи се той.

„ Прекарах си добре. И върших това, за което съм пристигнал на тази земя: да върша музика “, заключава Уили Нелсън.

създател: СЛАВА
...
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР