Крумовград и Спортист (Своге) завършиха при резултат 0:0 в едно

...

Двубоят между Крумовград и Спортист не излъчи победител

Крумовград и Спортист (Своге) приключиха при резултат 0:0 в едно от дербитата на 18-ия кръг на Втора лига. С точката крумовградчани събират 31 точки и остават на 2-ото място, до момента в който тимът от Своге са 5-и с 29. На върха е дублиращата групировка на ЦСКА 1948 с 38.

Двата тима изиграха относително равносилен мач с леко преимущество на домакините, които стигнаха до няколко положителни благоприятни условия, удариха и греда.
 Крумовград започва похода си към елита

Предстои здрав конфликт със Спортист (Своге)

Това се случи в 58-ата минута при осъществяване на ъглов удар. Опитният Цветелин Радев засече топката с глава, само че гредата избави гостите. Гостите от Своге приключиха мача с 10 индивида, откакто Александър Бастунов получи червен картон 10 минути преди края на срещата.