Крайпътно заведение на пътя София – Варна е пламнало. Сигнал

...
Крайпътно заведение на пътя София – Варна е пламнало. Сигнал
Коментари Харесай

Пламна крайпътно заведение в посока София – Варна, на километри от Търговище

Крайпътно заведение на пътя София – Варна е пламнало . Сигнал е бил подаден на незабавния телефон 112 в 07:22 часа през днешния ден. 

Заведението се намира на към 5 километра от Търговище , оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи. То е в посока Омуртаг. 

Своевременно на мястото на случая са пристигнали екипи на пожарната работа и полицията. И все още гасенето на пожара продължава.

На терен работят екипи на РСПБЗН-Търговище с 5 противопожарни автомобила и екип на РСПБЗН-Омуртаг с един автомобил. Няма потърпевши хора .

Движението на МПС в региона краткотрайно се реализира в едната лента за придвижване и се контролира от екипи на Пътна полиция и на РУ-Търговище, оповестиха още от полицията. Те приканиха водачите да минават през сектора с нараснало внимание и съобразена скорост .

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР