КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Колин Мъри-Бойлс отбеляза рекорд в

...

Мъри-Бойлс, номер 15 Южна Каролина отстъпи през второто полувреме за победа със 75-60 над Вандербилт

КОЛУМБИЯ, Южна Каролина (AP) — Колин Мъри-Бойлс означи връх в кариерата си с 31 точки и номер 15 на юг Каролина победи Вандербилт със 75-60 в събота за своята 21-ва победа за сезона една година след загуба в 21 мача.

Геймкокс (21-3, 9-2 Югоизточна конференция) поеха контрола през второто полувреме с Серия 24-10, която включва 12 точки и колосален блок от Мъри-Бойлс, висок 6 фута и 7 първокурсник, който оказа помощ на тима да реализира седем следващи победи.

Мъри-Бойлс преследва гарда на Вандербилт Езра Манджон, който имаше нещо като отворена линия към коша при започване на второто полувреме. Но Мъри-Бойлс прикова удара към таблото, до момента в който публиката полудя.

Комодорите (6-17, 1-9) влязоха в мача в дъното на лигата по точки на мач и % голове от игра.

Но Вандербилт употребява толерантен метод към задушаващата отбрана на Южна Каролина, която надви над Кентъки и Тенеси през последните три седмици. Commodores постоянно разрешават на часовника за изстрел да стигне до...