Женският национален отбор по футбол на България загуби с 1:4

...

Футболните националки загубиха от Сърбия на “Лаута“

Женският народен тим по футбол на България загуби с 1:4 семейството си на Сърбия в поредна среща от международните квалификации. Мачът се игра на стадион " Локомотив " в Пловдив, където домакинстват националките.

В 20-та минута Милица Миятович откри резултата, а 33-та Венса Милошевич удвои. В 45-та минута Йована Дамянович вкара и трети гол за сръбкините.

В 49-та минута Ивана Найденова понижи резултата, а в самия завършек на дуела Йована Дамянович оформи крайното 1:4.

България е на петото място без извоювана точка, а Сърбия е на трета позиция с 9. Лидер е Германия с 15 точки, а Португалия е на второто място с 13.

Следващият мач на Българияе на 7 април - домакинство на Турция още веднъж на " Лаута ".

България: Роксана Шашанска, Яница Иванова, Николета Бойчева, Нора Димитрова, Моника Ръджева, Лора Петрова, Йоана Станкова, Ивана Найденова, Димитра Иванова, Юлияна Александрова, Полина Расина

Източник: trafficnews.bg